Evkuran Hukuk


2010 yılında Av. Mustafa Görkem EVKURAN tarafından İstanbul’da kurulmuş olan Evkuran Hukuk ve Danışmanlık Bürosu çeşitli sermaye yapılarına sahip 40’dan fazla yabancı ve yerli şirkete 15 kişilik ekibi ile  hukuk danışmanlık ve dava hizmetleri vermektedir.

Finans, otomotiv, tekstil, spor, turizm, ambalaj ve gıda başta olmak üzere bir çok sektörün lider şirketlerine uzun süredir hukuki danışmanlık verilmekte olup, şirketlerin tüm davaları uzman, genç ve dinamik avukat kadrosu ile mahkemelerde, tahkimlerde, uyuşmazlık çözüm kurullarında ve icra-iflas müdürlüklerinde takip edilmektedir.

Ekip, genç avukatların dinamizmi, tecrübeli avukatların ise birikimleri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Ekip içerisinde  Emekli İcra Müdürü, Emekli Kamu Bankası Müdürü de yer almakta olup, kendileri tüm bilgi ve birikimlerini Evkuran Hukuk ve Danışmanlık Bürosu müvekkilleri için tam zamanlı olarak kullanmaktadırlar.

Evkuran Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, müvekkillerine verilebilecek en hızlı ve güvenilir hukuk hizmetini vermeyi hedef ve motto haline getirmiştir.

“Hukukta başarının anahtarı %100 profesyonellik değil, amatör ruhunuzu bu işin içine katamazsanız, müvekkilinizin heyecanı ile heyecanlanmazsanız, üzüntüsü ile üzülmezseniz salt bir başarıdan bahsetmenizde, bu meslekten haz almanızda mümkün olmayacaktır

Mustafa Görkem Evkuran Kurucu